607263527 775 981 013

Úspěchy, Ocenění

2018

7.11.

Výtvarná soutěž : "Můj barevný sen II", Dobrovická muzea

Kategorie 9 - 10 let - 1. cena - Anna Šenkýřová - kresba pastelem,
Kategorie 11 - 12 let - 3. cena - Bára Uchalová - perokresba,
Kategorie 13 - 15 let - 3. cena - Alena Rožková - koláž,
Dílo Elišky Šenkýřové - vybráno na výstavu v prostorách muzea

4.10. - 7.10.

Mezinárodní festival pěveckých sborů a orchestrů Bratislava Cantat

Akordeonový soubor - STŘÍBRNÉ PÁSMO

4.9.

Děti malují pro Konto bariéry: téma: Pod olympijskými kruhy

Yen Nhi Nguyenová - Čestné uznání - dílo: "Rychlobruslařka"

18.6.

VV soutěž Cestou dvou bratří - Velehrad

Judita Součková získala 5. místo v kategorii ZUŠ

6.6.

Výtvarná soutěž vyhlášená MÚ Řeporyje, téma: "Čím bych chtěl/a být"

Kategorie 6 - 10 let:
1. cena - Kamila Terelya
2. cena - Kateřina Sedláčková
3. cena Lucie Klímová

Kategorie 11 - 15 let:
1.cena - Karolína Trnková
2. cena - Adam Zobaník
3. cena - Nela Grmelová, Laura Linková, Karolína Rámišová

Mimořádná cena poroty - Lucie Císařová

29.5.

Výtvarný obor

Karolína Pacáková byla přijata na SPŠ Josefa Gočára v Praze. Obor architektura a interiérový design.

11.5.

"Mé toulky za zvěří"

Výtvarná soutěž vyhlášena Českomoravskou mysliveckou jednotou:
MICHAELA RÁMIŠOVÁ získala 3. MÍSTO ve IV kategorii (13 - 15 let). MOC GRATULUJEME!

9.5.

Děti malují pro konto bariéry - podzimní téma - Osmičkové výročí

VI. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání
- děti 7-10 let
Vannessa Praženicová – 1. místo
Beáta Černá - 2. místo
Kamila Terelya – 2. místo
Amélie Štobová – Čestné uznání

VII. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání
- děti 11-15 let
Vojtěch Skála – 2. místo
Lucie Císařová – 3. místo
Matěj Litera – 3. místo
Bára Uchalová – Čestné uznání

24.4.

Butovický zvoneček 2018

Helena Hubatová získala 1. cenu v sólovém zpěvu.
Žákyně je členkou sboru Kuřátka M. Kejhové a L. Bíňovcové.

21.4. - 22.4.

Mezinárodní festival Souhvězdí Prahy

VÝTVARNÝ OBOR
Lucie Císařová – ZLATÉ OCENĚNÍ
Michaela Rámišová – STŘÍBRNÉ OCENĚNÍ
Yen Nhi Nguyenová – BRONZOVÉ OCENĚNÍ
Bára Uchalová – ČESTNÉ UZNÁNÍ
Nguyet Ha Nguyenová – ČESTNÉ UZNÁNÍ

HUDEBNÍ OBOR
STŘÍBRNÉ OCENĚNÍ
Flétnový soubor (Mgr. Chudobová)
Linda Phungová – Hra na klavír (L. Petrášová)
Marta Nikitina - Hra na klavír (L. Petrášová)
Vasilisa Tapilskaya – zpěv
Kryštof Březina – Hra na akordeon (M. Kejhová)
Karolína Trnková – Hra na klavír (Mgr. Klotková)
BRONZOVÉ OCENĚNÍ
Daniel Šimánek – Hra na akordeon (M. Kejhová)
Michaela Šimánková – Hra na akordeon (M. Kejhová)
Akordeonový soubor (M. Kejhová)
Egor Nikulishchev – Hra na akordeon (M. Kejhová)
Vannessa Praženicová – Hra na klavír (Mgr. Navrátilová)
Matěj Špaček – Hra na klavír (Mgr. Navrátilová)
ČESTNÉ UZNÁNÍ
Laura Nováková – Hra na klavír (L. Petrášová)
Václav Martínek – Hra na klavír (L. Petrášová)

8.4.

V. ročník soutěžní přehlídky Pražský akordeon ve Stodůlkách:

Akordeonový soubor - Zlaté pásmo
I. kategorie - Antonín Manda - 2. cena
III. kategorie - Kristýna Kratochvílová - 2. cena
IV. kategorie - Kryštof Březina - 2. cena
V. kategorie - Egor Nikulishchev - 3. cena
VI. kategorie - Michaela Šimánková - 2. cena
VII. kategorie - Daniel Šimánek - 2. cena

7.4. - 8.4.

13. ročník Celostátní soutěže dětských pěveckých sborů - Zahrada písní 2018

SBOR KUŘÁTKA - II. kategorie - ZLATÉ PÁSMO a
Zvláštní cena poroty za hlasovou kulturu

27.3.

2. ročník celostátní klavírní přehlídky Pianoforte per tutti

Vanessa Praženicová - ZLATÉ PÁSMO ve III. kategorii

26.3.

DOREMIFA

2. místo - Natálie Seböková - Hra na klavír

20.3. - 23.3.

Hra na dechové nástroje – Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ, pořádané MŠMT

IV. kategorie - 3. cena - Eliška Chvojková - zobcová flétna
X. kategorie - Čestné uznání - Jonáš Chvojka - příčná flétna

7.3.

Sbor roku 2017

Dětský pěvecký sbor KUŘÁTKA byl nominován na sbor roku Unií českých pěveckých sborů za rok 2017

27.1. - 28.1.

Hudební soutěž Allegro

Ve hře na klavír získali naši žáci tato ocenění:
1. kategorie
Matěj Špaček - 1. cena - žák je ze třídy Mgr. Navrátilové
David Štětina - 1. cena - žák je ze třídy Mgr. Klotkové
2. kategorie
Vanessa Praženicová - 1. cena - žákyně je ze třídy Mgr. Navrátilové
Adéla Klímová - 3. cena - žákyně je ze třídy L. Petrášové
Lucie Klímová - 3. cena - žákyně je ze třídy L. Petrášové
3. kategorie
Mark Luzan - 1. cena - žák je ze třídy L. Petrášové
Marta Nikitina - 2. cena - žákyně je ze třídy L. Petrášové
4. kategorie
Vasilisa Tapilskaya - 1. cena - žákyně je ze třídy L. Petrášové
GRATULUJEME!

2017

27.11.

Výtvarná soutěž "Pestrý svět - Knihomolové a knihomolky"

Pořádaná pod záštitou Neviditelné výstavy a památníku Lidice- LUCIE CÍSAŘOVÁ - ČESTNÉ UZNÁNÍ za objekt s názvem "Kniha je ze stromu, tak proč by nemohl být strom z knihy"
Kategorie 14 - 18 let

5.10. - 8.10.

Mezinárodní festival Bratislava CANTAT

DPS Kuřátka - zlato
Akordeonový soubor - stříbro
Akordeonové duo - stříbro

18.9.

Děti malují pro konto bariéry, téma: Léto v noci

2. cena - Anna Vařeková
Čestné uznání - Adéla Křepelková

13.9.

Výtvarná soutěž vyhlášená MČ Praha - Řeporyje (téma České Vánoce)

1. cena - Kateřina Plecerová
3. cena - Adéla Černá

20.5.

Soutěž MŠMT

Výtvarný obor - Čestné uznání I. stupně za Výtvarnou řadu "Cesta kolem světa"

11.5.

45. ročník- Mezinárodní dětská výtvarná soutěž v Lidicích

Michaela Rámišová - Čestné uznání - grafika "Big Ben"

10.5.

Děti malují pro Konto bariéry - Jaro - voda

Vilém Neškera získal 2. místo v soutěži "Děti malují pro Konto Bariéry " za dílo s názvem "Vodopád " v kategorii ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání 11 - 15 let

9.5.

Mezinárodní klavírní soutěž Orava Kláry Havlíkové

Vanessa Praženicová získala krásné V. místo v I. kategorii

2.5.

"Za časů Marie Terezie" - výtvarná soutěž - Muzeum Komenského v Praze

Čestné uznání - Lucie Císařová

21.4. - 23.4.

Mezinárodní hudební festival "Souhvězdí"

DPS Petrklíč - zlato
Akordeonové duo Šimánek + Šimánková - stříbro
Michaela Šimánková - akordeon - stříbro
Kryštof Březina - akordeon - stříbro
Vasilisa Tapilskaya - zpěv - stříbro
Vanessa Praženicová - klavír - bronz
Mark Luzan - klavír - bronz
Daniel Šimánek - akordeon - bronz
Egor Nikulishchev - akordeon - bronz

8.4.

Soutěž Pražský akordeon

Kristýna Kratochvílová - zlato
Kryštof Březina - zlato
Daniel Šimánek - zlato
Michaela Šimánková - stříbro
Egor Nikulishchev - stříbro
Akordeonové duo (Šimánek, Šimánková) - zlato
Akordeonový soubor - zlato

8.4. - 9.4.

Celostátní soutěž dětských pěveckých sborů – „Zahrada písní“

DPS Kuřátka – zlato + vítěz kategorie

23.3.

Hudební soutěž Jarní Petrklíč

Vanessa Praženicová - hra na klavír - 3. cena
Michaela Šimánková - hra na akordeon - 3. cena

15.3. - 18.3.

Celoevropské kolo hudební soutěže ve hře na klavír - Brusel

Pham Thanh Van – 1. cena

5.3. - 9.3.

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír

Vanessa Praženicová – 3. cena
Phan Thanh Van – 3. cena
Mark Luzan – ČU
Marta Nikitina – ČU
Linda Phungová – ČU

28.2.

Soutěž "Děti malují pro konto bariéry"

Barbora Záchová vyhrála 1. cenu v VI. kategorii - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 7-10 let (téma: Zima)

1.2.

Žákyně přijaté na střední výtvarné školy

Tereza Prokopová byla přijata z 1. místa na Střední uměleckoprůmyslovou školu v Praze (obor Výstavní a prostorový design).
Veronika Honzíková byla přijata na Střední školu reklamní a umělecké tvorby Michael.

24.1.

Mezinárodní hudební festival „Mladí hudebníci“

Pod patronací presidenta Spolkové republiky Německa.
1. místo ve hře na klavír – Pham Thanh Van
+ postup do celoevropského kola v Bruselu
- žákyně je ze třídy Ludmily Bíňovcové

21.1. - 22.1.

Hudební soutěž Allegro

Kategorie 8-9 let:
Mark Luzan - 2. cena
Aneta Böer - 2. cena
Vannessa Praženicová - 2. cena
Kategorie 10-13 let:
Marta Nikitina - 2. cena
Linda Phungová - 2. cena.

2016

4.11. - 6.11.

Mezinárodní akordeonové dny v Praze

Michaela a Daniel Šimánkovi - 2. cena.
Kryštof Březina - 3. cena.
Kristýna Kratochvílová - 3. cena.

25.10. - 28.10.

Mezinárodní hudební soutěž – Budapešť

1.cena – Pham Thanh Van – klavír
2. cena – Akordeonové duo - Daniel a Michaela Šimánkovi
2. cena – Vanessa Praženicová – klavír
3. cena – Marta Nikitina – klavír
3. cena – Linda Phungová - klavír

6.5. - 8.5.

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon

Kryštof Březina získal 3. cenu

20.4.

Výtvarná soutěž vyhlášená MČ Praha - Řeporyje

Téma: "Památky naší obce a okolí"
Kategorie 6 - 10 let:
3. cena - Lauren Gerasimová - malba
Plastika:
1. cena - Kryštof Březina, Jan Trnka, Nela Grmelová, Leyla Abay
2. cena - Marta a Štěpán Klotkovi, Adam Zobaník, Aneta Böer
3. cena Adéla Křepelková, Kačenka a Veronika Panušková
Kategorie 11 - 15 let:
2. cena - Natálie Ženíšková - kresba
Plastika:
1. cena - Žofie Vajdová a Valerie Kubátová
2. cena - Marta Nikitina, Vasilisa Tapilskaya a Polina Chestueyshaya
3. cena - Vanda Savičová a Nela Otrubová

9.4. - 10.4.

Celostátní soutěž dětských pěveckých sborů ZAHRADA PÍSNÍ

Přípravný sbor Broučci - 2. cena

2.4.

Krajské kolo celostátní soutěže vyhlášené MŠMT ČR ve sborovém zpěvu

Sbor PETRKLÍČ - ZLATÉ pásmo + ocenění za muzikální projev;
Sbor KUŘÁTKA - STŘÍBRNÉ pásmo + ocenění za souznění sboru se sbormistrem

17.3. - 23.3.

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ vyhlášené MŠMT

Komorní hra s převahou dechových nástrojů:
2. cena – Trio III. kategorie Anna Rožková,
Jonáš Chvojka, Tereza Slancová
3. cena – Trio I. kategorie Eliška Chvojková,
Daniel Kocourek, Natálie Mináriková
Žáci jsou ze tříd: flétny – Mgr. K. Chudobové, klavír – Mgr. J. Smetanové, Mgr. R. Klotkové

Hra na akordeon:
1. cena – I. kategorie Kryštof Březina
1. cena – Duo akordeonů M. Šimánková, D. Šimánek
1. cena – Akordeonový soubor
2. cena – 0. kategorie Kristýna Kratochvílová
2. cena – 3. kategorie Michaela Šimánková
2. cena – 6. kategorie Daniel Šimánek
Žáci jsou ze třídy M. Kejhové

Hra na EKN:
3. cena – 4. kategorie Tereza Tomanová
3. cena – 6. kategorie Vu Phuong Linh
Žáci jsou ze třídy M. Kejhové

Kryštof Březina - postup do Ústředního kola ve hře na akordeon – 6. – 8. 5. 2016, Plzeň

23.1. - 24.1.

Mezinárodní hudební soutěž ALLEGRO pořádaná Hudební akademií Praha

Kategorie 8 – 9 let:
Kryštof Březina - 1. cena ve hře na akordeon
Marta Nikitina - 1. cena ve hře na klavír
Kristýna Kratochvílová - 2. cena ve hře na akordeon
Mark Luzan - 2. cena ve hře na klavír
Marta Klotková - 3. cena ve hře na klavír
Kategorie 10 – 13 let:
Klára Štětinová - 2. cena ve hře na klavír

15.1.

Tereza Beznosková byla přijata ke studiu na středních výtvarných školách.

Výtvarná škola Václava Hollara a Střední průmyslová škola Hellichova.

2015

12.12.

Mezinárodní festival Pražské Vánoce 2015

Sbor Petrklíč získal ZLATÉ ocenění

9.10. - 15.10.

Sborový festival Riva del Garda - Itálie

Sbor Petrklíč získal 3x ZLATÁ ocenění v kategoriích:
Folklor, Pop a Musica Sacra

11.6.

Výtvarná soutěž - Malujeme po síti - Český rozhlas

Vítězství ve speciální kategorii: "Můj hrdina"

5.6.

Výtvarná soutěž vyhlášená MČ Praha - Řeporyje (téma: "Jak si představuješ domácího skřítka")

Kategorie 6 - 10 let:
1. cena - Nela Grmelová
2. cena - Marta Klotková
3. cena - Vasilisa Tapilskaya a Bára Uchalová
Kategorie 11 - 15 let:
1. cena - Valerie Kubátová a Žofie Vajdová
2. cena - Anna Elisová a Yen Nhi Nguyenová
3. cena - Adéla Tothová
Mimořádná cena kulturní komise:
Michaela Rámišová, Natálie Burdychová a Natálie Ženíšková za společné dílo.

25.5.

Výtvarná soutěž - Malujeme po síti - Český rozhlas

Do finále vítězných prací postoupilo dílo "Město v noci" KAROLÍNY TRNKOVÉ.

Zvláštní kategorie „Můj hrdina“:
mezi finalisty se probojovaly naše žákyně:
Bára Uchalová – dílo: Jack Sparrow
Karolína Trnková – dílo: Drak
Alena Rožková – dílo: Legolas
Klára Šachová – dílo: paní doktorka

24.4. - 26.4.

Mezinárodní hudební festival "Souhvězdí"

DPS Petrklíč – stříbro
Linda Phungová – bronz
Tereza Slancová – ČU
Kristýna Slancová – ČU
Natálie Mináriková – ČU
Christine Böer – ČU
Julie Nebor – ČU
Marta Nikitina + Vasilisa Tapilskaya - ČU

11.4. - 12.4.

Celostátní soutěž pěveckých sborů - "Zahrada písní"

DPS KUŘÁTKA - ZLATO

28.3.

Soutěž Pražský akordeon

Sólisté -
Kristýna Kratochvílová - 1. cena
Kryštof Březina - 1. cena
Michaela Šimánková - 1. cena
Alena Rožková - 2. cena
Daniel Šimánek - 2. cena

Duo akordeonů -
Kristýna Kratochvílová a Kryštof Březina - 2. cena
Michaela Šimánková a Daniel Šimánek - 1. cena

Akordeonový soubor - 1. cena

26.3.

Celostátní hudební soutěž Jesenice

Daniel a Michaela Šimánkovi - duo akordeonů - 2. cena

24.3. - 27.3.

Krajské kolo národní soutěže ve hře na dechové nástroje

Jonáš Chvojka - 3. cena
Nadia Nguyenová - Čestné uznání
Barbora Mudrochová - Čestné uznání I. stupně
Eliška Chvojková - Čestné uznání I. stupně
Matouš Chvojka - Čestné uznání II. stupně
Laura Čupková - Čestné uznání II. stupně
Adam Kocourek - Čestné uznání II. stupně

19.3. - 21.3.

Celoevropská hudební soutěž ve čtyřruční hře na klavír - Paříž

Pham Van Thanh - 2. cena

18.3.

Krajské kolo celostátní soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu

Eliška Hromková - čestné uznání
Markéta Šimková - 3. cena

24.1. - 25.1.

Hudební soutěž ALLEGRO

Hra na akordeon - I. kategorie - 1. cena Kristýna Kratochvílová,
II. kategorie - 2. cena Kristýna Slancová

18.1. - 20.1.

Regionální kolo celoevropské soutěže pod patronací prezidenta SRN

Pham Van Thanh - 1. cena - čtyřruční hra na klavír

2014

13.12.

Mezinárodní sborový festival Pražské Vánoce 2014

Sbor Petrklíč - ZLATÉ OCENĚNÍ a vítězství v kategorii

26.6.

Výtvarná soutěž vyhlášená MČ Praha - Řeporyje

Téma: Čtvero ročních období"
1. cena - Vu Phuong Linh
2. cena - Tereza Beznosková
3. cena - Karolína Pacáková

6.6.

Mezinárodní festival SVÁTKY PÍSNÍ Olomouc

Sbor KUŘÁTKA získal STŘÍBRNÉ ocenění.

27.5.

Mezinárodní výtvarná soutěž "Malujeme po síti" vyhlášena Českým rozhlasem

Do finále postoupily práce:
Lucie Růžičková - "Planeta Země bez lidí" a
Nella Grmelová - "Planeta rostlin"

10.5.

Mezinárodní festival "Mozartova Praha"

Sbor Petrklíč získal ZLATOU a STŘÍBRNOU cenu ve dvou kategoriích a vynikající hodnocení poroty!

26.4.

SOUTĚŽ PRAŽSKÝ AKORDEON

Naši školu reprezentovalo 5 akordeonistů:
Kryštof Březina - 1. CENA
Alena Rožková - 1. CENA
Michaela Šimánková - 1. CENA
Kristýna Kratochvílová - 2. CENA - nejmladší účastnice soutěže
Daniel Šimánek - 3. CENA

25.4. - 27.4.

Mezinárodní soutěžní přehlídka "Souhvězdí Prahy"

Naši školu zastupovali tito žáci:
Hudební obor:
Karolína Pacáková - 3. cena
Anna Rožková - 3. cena
Tereza Slancová - 3. cena
Vasilisa Tapilskaya - 3. cena
Marta Nikitina - Čestné uznání
Michaela Šimánková - Čestné uznání
Karolína Trnková - Čestné uznání
Výtvarný obor:
Karolína Pacáková, Tereza Beznosková, Lucie Kadrmasová, Vu Phuong Linh - získaly za svoje práce společnou speciální cenu za kreativitu a tvořivost.
Všem zúčastněným gratulujeme!

24.4. - 24.4.

Výtvarný obor

Lucie Kadrmasová byla přijata na Gymnázium Na Pražačce (zaměření na výtvarnou výchovu).

30.3. - 3.4.

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír

Van Thanh Pham - 3. cena
Marta Nikitina, Karolína Trnková a Tereza Slancová - ČESTNÉ UZNÁNÍ

27.3.

Celostátní soutěž mladých hudebníků - Jesenice - Jarní Petrklíč 2014

Ve hře na akordeon získali TŘETÍ CENU Michaela Šimánková a Daniel Šimánek

20.3. - 23.3.

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

Vanda Savičová - ČESTNÉ UZNÁNÍ

6.3.

Hudební soutěž "DOREMIFA" - Praha - Stodůlky

1. cena - Marta Nikitina - Hra na klavír
2. cena - Karolína Trnková - Hra na klavír

2.3.

Únor 2014

Národní kolo mezinárodní soutěže pod patronací prezidenta SRN - Van Thanh Pham - získala 2. cenu ve hře na klavír!

2013

11.12. - 14.12.

Mezinárodní festival Pražské Vánoce

DPS Petrklíč získal v kategorii I. ZLATÉ OCENĚNÍ, v kategorii VI. ZLATÉ OCENĚNÍ + vítězství v kategorii a cenu poroty za provedení skladby J. Churáčka.
Cantantes Puelas - získaly STŘÍBRO!

6.6. - 9.6.

Mezinárodní sborový festival „Svátky písní“ v Olomouci

Sbor Kuřátka získal zlatou medaili.

27.5.

Mezinárodní výtvarná soutěž "Malujeme po síti" vyhlášena Českým rozhlasem

Do finále (cena diváků) postoupila práce Barbory Sedláčkové s názvem "Souboj dobra a zla".

9.5. - 12.5.

Mezinárodní festival „Mozartova Praha“ - 4. - 6.5. 2012

Sbor Petrklíč získal v kategorii do 25 let stříbrné ocenění a v kategorii lidová píseň rovněž stříbrné ocenění.

22.4.

Výtvarný obor

Veronika Vávrová byla přijata na Střední uměleckou školu Václava Hollara v Praze.

19.4. - 21.4.

Celostátní kolo soutěže ZUŠ v souborové hře s převahou dechových nástrojů

Naše trio ve složení Anna Rožková, Nadia Nguyenová a Pham Van Thanh získalo nádherné 3. místo.

19.4. - 21.4.

Mezinárodní festival „SOUHVĚZDÍ“


Výtvarný obor

Veronika Vávrová – 2.cena
Tereza Beznosková, Lucie Kadrmasová a Lucie Růžičková – čestné uznání

Hudební obor

Christine Böer, Alena Rožková, Karolína Trnková, Daniel Šimánek, Michaela Šimánková – čestné uznání

15.3.

Krajské kolo celostátní soutěže ZUŠ ve hře na akordeon

Michaela Šimánková – 2. cena
Alena Rožková – 3. cena

7.3. - 9.3.

Krajské kolo celostátní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

Naše trio ve složení Anna Rožková, Nadia Nguyenová a Pham Thanh Van získalo zlaté ocenění s postupem do ústředního kola.

2012

15.12.

Mezinárodní festival „Pražské Vánoce“

Naše pěvecké sbory Petrklíč a Kuřátka získaly stříbrná ocenění.

8.12. - 9.12.

Hudební soutěž „Allegro“

K. Zhuková získala 2. cenu

16.10. - 22.10.

Mezinárodní festival v Barceloně

DPS Petrklíč získal 2x stříbrné ocenění.

4.5. - 6.5.

Mezinárodní festival „Mozartova Praha“

DPS Petrklíč získal zlaté pásmo, stal se laureátem festivalu

28.4. - 29.4.

Soutěž „Pražský akordeon“

Daniel Šimánek - 1. cena
Michaela Šimánková - 2. cena

20.4. - 22.4.

Mezinárodní hudební soutěž „Souhvězdí Prahy“

Pham Thanh Van - 2. cena - klavír
Daniel Šimánek - 3. cena – akordeon
Anna Rožková + Nadia Nguyenová - 3. cena - klavír
Alena Rožková - ČU – akordeon
Michaela Šimánková - ČU – akordeo
Karolína Andělová - ČU – klavír
Ksenia Zhukova – 3. cena - klavír

29.3. - 31.3.

Krajské kolo celostátní soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu

Klára Škrabánková – 3. cena
Markéta Fousková – 3. cena
Štěpán Kovář – 3. cena
Natálie Mitášová – 3. cena
Komorní trio – 3. cena

24.3.

Celostátní přehlídka DPS – krajské kolo

Kuřátka - zlato

22.3.

Hudební soutěž „Jarní petrklíč“

Anna Rožková a Nadia Nguyenová – 2. cena ve čtyřruční hře na klavír
Daniel Šimánek – 3. cena ve hře na akordeon

15.3. - 17.3.

Krajské kolo celostátní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

Matouš Chvojka – čestné uznání
Anna Rožková – čestné uznání
Adéla Chalupová – čestné uznání

2011

26.11.

Hudební soutěž „ALLEGRO“

Ksenia Zhukova – 1. cena ve hře na klavír.

2.7. - 6.7.

Musica Sacra a Roma

Vynikajícího výsledku dosáhl DPS Petrklíč, který přivezl z Říma dvě zlatá umístění, absolutní vítězství v kategorii a speciální cenu poroty za vynikající výkon.

7.5. - 8.5.

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon – Havířov

Vynikajícího úspěchu dosáhl Daniel Šimánek, který v konkurenci nejlepších akordeonistů z ČR ve své kategorii získal 3. cenu.

6.5. - 8.5.

Mezinárodní festival „Mozartova Praha“

DPS Petrklíč – 1. místo !

15.4. - 17.4.

Mezinárodní festival „SOUHVĚZDÍ“

Thanh Van Pham – 3. místo ve hře na klavír
Daniel Šimánek – 3. Místo ve hře na akordeon
Anna Rožková – čestné uznání ve hře na klavír

7.4. - 10.4.

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

Veronika Honzíková – 3. cena

24.3.

Hudební soutěž „Jarní petrklíč“

Nadia Nguyenová – hra na klavír - 1. cena
Thanh Van Pham – hra na klavír - 1. cena
Daniel Šimánek – hra na akordeon - 2. cena
DPS Kuřátka - 2. cena

Cenu děkanky Pedagogické fakulty UK Doc. PaeDr. Radky Wildové CSc. za odborné a příkladné vedení sboru DPS Kuřátka byla udělena sbormistryni tohoto sboru Mileně Kejhové.

19.3.

Celoevropská soutěž ve hře na klavír - Varšava

Vynikajícího výsledku dosáhl Pham Minh Tri, který na soutěž postoupil jako vítěz českého kola a v konkurenci 20 vítězů z ostatních států Evropy získal úžasnou 2. cenu.

8.3.

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír

Pham Minh Tri - 2. cena
Pham Manh Toan - Čestné uznání
Nadia Nguyenová - Čestné uznání

26.1.

DALŠÍ VELKÝ ÚSPĚCH NAŠICH ŽÁKŮ

REGIONÁLNÍ KOLO MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽE POD PATRONACÍ PRESIDENTA SRN

1. cenu a postup do celoevropského kola získal PHAM MINH TRÍ – klavír

2. cenu získal MANH TOAN PHAM – klavír
Oba žáci jsou ze třídy L. Bíňovcové.

B L A H O P Ř E J E M E !!!

2010

11.12.

Mezinárodní festival „Pražské Vánoce“

DPS Kuřátka – stříbro + zvláštní cena poroty za práci s nejmladšími žáky

25.3.

Soutěž mladých hudebníků

Naši školu reprezentovali tito žáci:
Andrea Laštovičková - zlato; absolutní vítěz kategorie
Nadia Nguyenová - hra na klavír - stříbro
František Holub - hra na příčnou flétnu - bronz

2006

1.12.

Mezinárodní festival adventní a vánoční hudby – ND Smíchov 2x stříbro

9.6.

Mezinárodní festival „Svátky písní v Olomouci, zlato, stříbro

1.5.

Celostátní soutěž DPS – Praha, zlato, stříbro

28.4. - 3.5.

Mezinárodní festival DPS v Belgii, Petrklíč získal 1. cenu

1.4.

Soutěž DPS – 2x zlato

27.2. - 28.2.

Soutěž ZUŠ – dechové oddělení Š. Lustová – 2. místo (1.neuděleno)

2005

11.12.

mezinárodní festival Pražské vánoce – KD Ládví – zlato

25.11. - 26.11.

Mezinárodní festival s cenou P. Ebena – ND Smíchov
oba sbory získaly stříbro

29.6. - 3.7.

Mezinárodní festival v Holandsku – Petrklíč vyhlášen jako nejlepší sbor v kategorii „dětské sbory – kasická hudba“

10.6.

Mezinárodní festival „Svátky písní“ Olomouc – oba sbory získaly zlaté medaile

9.4.

Krajské kolo DPS – oba sbory se umístily ve zlatém pásmu

2004

26.11.

Mezinárodní festival adventní a vánoční hudby – oba sbory – zlato + stříbro

11.6.

mezinárodní festival „Svátky písní“ – Olomouc, oba sbory stříbrné medaile

2.4.

soutěž pěveckých sborů – ND Smíchov, KUŘÁTKA – zlaté pásmo

23.2.

soutěž ZUŠ – dechové soubory – 2. místo

2003

7.6.

Soutěž sborů – Mezinárodní festival v Olomouci
PETRKLÍČ – stříbrná medaile
KUŘÁTKA – stříbrná medaile

17.5.

Soutěž sborů – regionální kolo – Praha
PETRKLÍČ – 2. místo
KUŘÁTKA – 1. místo

12.4.

Soutěž ve hře na zobcovou flétnu
Jitka Martinovská – 1. místo
Štěpánka Lustová – 2. místo

10.3. - 11.3.

Soutěž ZUŠ – dechové nástroje
Jitka Martinovská – čestné uznání
Štěpánka Lustová – čestné uznání

-0001

30.11.

Celostátní přehlídka DPS – krajské kolo

Kuřátka - zlato