607263527 775 981 013

Archiv aktualit

18.4.2019

18. dubna - Velikonoční prázdniny,
19. dubna - svátek,
22. dubna - Velikonoční pondělí


1.4.2019

DUBEN
3.4. – koncert pro pečovatelský Dům u Agáty
5.4. - třídní koncert L. Bíňovcové v rámci projektu Šablony II pro ZUŠ - host: Mgr. Černá - diskuze o tématu "Inkluze v hudební výchově"
9.4. - koncert vybraných žáků v Domově sociální péče Hagibor- 14:30hodin
11.4. – Koncert a výstava „pro radost“ (vybraní žáci HO a VO)
16.4. - koncert žáků - sál školy - 18:00 hodin
25.4. - koncert žáků - sál školy - 18:00 hodin ?
23.4. - Neviditelná výstava a nadační fond Krasohled - VV soutěž PESTRÝ SVĚT,
téma: "Hudba" - prostorová tvorba
23.4. – třídní koncert M. Kejhové v rámci projektu šablony II pro ZUŠ, hosté: P. a P. Patočkové - Pražské barokní harmoniky - 17:30hodin, sál školy
15. - 17.4. - zkoušky z HN u žáků s individuálním studijním plánem


19.3.2019

19.3.2019 - Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře
- TRIO - Adéla Klímová, Adéla Mašková a Karolína Mašková
- 3. cena
- TRIO – Lucie Klímová, Adéla Mašková a Ella Nováková
– 3. cena
GRATULUJEME!
Žákyně jsou ze tříd Mgr. Chudobové a L. Kadochové


16.3.2019

OCENĚNÍ:
Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve Hře na akordeon
Akordeonové DUO - K. Kratochvílová, K. Březina - 1. cena
3. kategorie - Kristýna Kratochvílová - 2. cena
4. kategorie - Kryštof Březina - 1. cena - postup do ústředního kola 10. - 12.5. v Plzni
6. kategorie - Michaela Šimánková - 2. cena
9. kategorie - Daniel Šimánek - 1. cena - postup do ústředního kola 10. - 12.5. v Plzni
Žáci jsou ze třídy M. Kejhové


1.3.2019

BŘEZEN
- Vykoumej komiks - VV soutěž pořádaná dílnami Vinohrady
16.3. - Krajské kolo MŠMT soutěže ve hře na akordeon
18.3. - koncert žáků v rámci projektu Šablony II pro ZUŠ - sál školy - 18:00 hodin - host: Eva Štruplová
23.3. – Krajské kolo MŠMT soutěže ve sborovém zpěvu – sbor Kuřátka
20. - 23.3. - Krajské kolo MŠMT soutěže v komorní hře
29.3. - koncert učitelů - 18:00 - sál školy


11.2.2019

11. - 15.2.2019 - jarní prázdniny


1.2.2019

POLOLETNÍ PRÁZDNINY


1.2.2019

ÚNOR - akce školy:

4.2. - třídní koncert kytarové třídy Mgr. Čápa - sál školy/

8.2. - Školní kolo krajské soutěže MŠMT ve hře na akordeon a komorní hře/

Děti malují pro Konto bariéry - Les očima reportéra - VV soutěž/

26.2. - koncert žáků v rámci projektu Šablony II pro ZUŠ - sál školy - 18:00 hodin/

Moje oblíbená rostlina - VV soutěž vyhlášená Českým svazem zahrádkářů


30.1.2019

Výtvarný obor:
Zimní téma soutěže KONTO BARIÉRY 2018/2019:
"Bez růžových brýlí - problémy současné doby",
VV soutěž pořádaná Kontem bariéry a SVČ Lužánky.
Ocenění za naši školu získali žáci:
V. KATEGORIE - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání - děti do 6ti let:
Sabina BÖER - Čestné uznání
VI. KATEGORIE - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání -
- žáci 7 - 10 let:
Kamila TERELYA - 3. místo
VII. KATEGORIE - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání -
- žáci 11 - 15 let:
Lucie CÍSAŘOVÁ - 1. cena
Alžběta ŠVARCOVÁ - 2. cena
Peter TOPERCZER - 3. cena
Máme obrovskou radost a všem oceněným gratulujeme!!!


27.1.2019

HUDEBNÍ SOUTĚŽ ALLEGRO – 27.1.2019
Hra na klavír:
1. KATEGORIE
Bernard Jäger – 1. cena + zvláštní cena poroty
Laura Nováková – 1. cena
2. KATEGORIE
Matěj Špaček – 1. cena
David Štětina – 2. cena
Václav Martínek – 2. cena
Jana Jindřichová – 3. cena
3. KATEGORIE
Mark Luzan – Čestné uznání
4. KATEGORIE
Natálie Mináriková – 2. cena
Kristýna Slancová – 3. cena

Komorní hra:
TRIO
Adéla Mašková
Karolína Mašková
Adéla Klímová – 1. cena
TRIO
Anna Čížková
Kateřina Teclová
Linda Phungová – 2. cena

Žáci jsou ze tříd:
Mgr. Navrátilové
L. Kadochové
Mgr. Klotkové
Mgr. Chudobové
GRATULUJEME!


25.1.2019

Termín pololetního testu pro žáky s individuálním plněním hudební nauky je 21. - 25. 1. 2019.
(po dohodě s vyučujícími:
Mgr. Jamborová: 606 439 582,
L. Bíňovcová: 723 271 449,
M. Kejhová: 775 981 013)


3.1.2019

3. a 4. 1. 2019 - ředitelské volno


21.12.2018

Dne 21.12. - odpadá HN a souborová hra (L. Bíňovcová a Mgr. Jamborová) - koncert sborů v Hlaholu


17.12.2018

Koncert pro dům pečovatelské služby U Agáty - 16:00 hodin


17.12.2018

Koncert žáků pro dům pečovatelské služby U Agáty - odpadá PHV a 1. ročník HN Mgr. Jamborové


14.12.2018

Koncert v kostele v Řeporyjích - 18:00 hodin


29.11.2018

KONCERTY LISTOPAD - 12.11. - 19:00 hodin - třídní koncert Mgr. Jamborové - sál školy;
- 19.11. - koncert žáků - sál školy - 18:00;
- 29.11. – koncert žáků – sál školy - 18:00;
- 30.11. - třídní koncert Mgr. Chudobové - sál školy - 18:00


19.11.2018

19.11.2018 - koncert žáků - sál školy
29.11.2018 - koncert žáků - sál školy


19.11.2018

Videa z koncertu Petrklíče v divadle GONG naleznete na
https://www.facebook.com/SzusSkolaProRadost/videos



29.10.2018

29. října a 30. října 2018 - podzimní prázdniny


28.10.2018

II. ročník VV soutěže „Můj barevný sen“


23.10.2018

Slavnostní koncert k výročí založení ČSR – sál školy 18:00 hodin + výstava výtvarných děl


22.10.2018

Koncert pro dům pečovatelské služby U Agáty - 16:00 hodin


15.10.2018

15.10. - koncert klavírní třídy Mgr. Klotkové - sál školy - 18:00 hodin


7.10.2018

4. – 7. 10. 2018 – Mezinárodní festival pěveckých sborů a orchestrů Bratislava Cantat
– Akordeonový soubor získal STŘÍBRNÉ PÁSMO - gratulujeme!


4.10.2018

- 4. – 7. 10. 2018 – Mezinárodní festival pěveckých sborů a orchestrů Bratislava Cantat – Akordeonový soubor


4.10.2018

Ve dnech 4. a 5.10.2018 odpadá HUDEBNÍ NAUKA.
4.10. - HN 3. a 4. ročník - účast žáků na Mezinárodním festivalu v Bratislavě
5.10. - HN 3. a 4. ročník - VOLBY


28.9.2018

Státní svátek


25.9.2018

Koncert pro Dům pečovatelské služby U Lukáše



3.9.2018

3. a 4.9.2018 - domluva rozvrhu v SZUŠ - 14:00 - 18:00 hodin
- kolektivní předměty začínají druhý týden v září
- platba školného pro stávající žáky do 15.9.2018
- platba školného pro nově přijaté žáky do 30.6.2018



3.9.2018

NOVÝ E-MAIL HUDEBNÍ NAUKA: Mgr. Jana Jamborová: jana.jamborova@pro-radost.cz


30.7.2018

30.7. - 4.8. 2018 - soustředění pěveckého sboru a akordeonového souboru - hotel KAVKA - Malá skála
- předpokládaná cena 2500,-
- bližší informace budou zveřejněny
- žádáme zájemce o toto soustředění, aby svoji účast nahlásili do konce února vyučujícímu nebo e-mailem


30.7.2018

Soustředění sboru je pouze pro sbor PETRKLÍČ.


30.7.2018

30.7. - 4.8. 2018 - soustředění pěveckého sboru Petrklíč a akordeonového souboru - hotel KAVKA - Malá Skála
Odjezd: 30. 7. 2018 v 09:00 hod. z nám. pod školou
Příjezd: 4. 8. 2018 v cca 12 – 13 hod.(bude upřesněno)
Strava: plná penze + svačiny
S sebou: noty, hygienické potřeby, přezutí, plavky,
akordeonisté svůj nástroj
- kartičku pojišťovny, bezinfekčnost – ne starší než 1 den, rozpis léků,
Dětem do 12 let zákaz mobilů.
Informace na tel. č. 775 981 013 a 723 271 449


30.6.2018

Konto bariéry - VV soutěž, téma "Oblíbená pohádka"


25.6.2018

25. - 27.6.2018 - výstava VO s hlasováním o nejlepší závěrečné dílo žáků 1. - I. ročníku, 15:00 - 18:00 hodin - prostory SZUŠ


19.6.2018

18:00 hodin - koncert kytarové třídy Mgr. Čápa


18.6.2018

Koncert "Rodiče a děti" - sál školy


18.6.2018

Závěrečný koncert – Rodiče a děti


18.6.2018

VV soutěž Cestou dvou bratří - Velehrad -Judita Součková získala 5. místo v kategorii ZUŠ. Gratulujeme!


14.6.2018

Koncert a výstava učitelů – sál školy


6.6.2018

Výtvarná soutěž vyhlášená MÚ Řeporyje, téma: "Čím bych chtěl/a být"
Kategorie 6 - 10 let:
1. cena - Kamila Terelya
2. cena - Kateřina Sedláčková
3. cena Lucie Klímová

Kategorie 11 - 15 let:
1.cena - Karolína Trnková
2. cena - Adam Zobaník
3. cena - Nela Grmelová, Laura Linková, Karolína Rámišová

Mimořádná cena poroty - Lucie Císařová


4.6.2018

4. - 8. 6. 2018 - odpadá výuka HUDEBNÍHO OBORU z důvodu ZÁVĚREČNÝCH ZKOUŠEK


2.6.2018

Koncert sborů - sál Hlaholu v Praze - 18:00 hodin


2.6.2018

2.6. 2018 - Koncert sborů – Hlahol, Masarykovo nábřeží 16. Petrklíč, Kuřátka: Příchod žáků do sálu v 16:00 hod.
Broučci – příchod na zkoušku v 17:30 hodin, sborové oblečení vrátit po skončení koncertu


30.5.2018

30.5.2018 - koncert třídy Mgr. Klotkové - sál školy - 18:00 hodin,

31.5.2018 - koncert třídy L. Petrášové - sál školy, 17:00 hodin


29.5.2018

Libeňské jaro mladých - 19:00 hodin - absolventský koncert


25.5.2018

Noc kostelů - kostel Řeporyje


24.5.2018

ZUŠ Open – koncert souborů + vybraní sólisté - Klub Mlejn - Stodůlky


18.5.2018

Koncert žáků - sál školy


18.5.2018

Koncert žáků - sál školy - 18:00 hodin


16.5.2018

Přijímací zkoušky do naší školy se uskuteční v termínech 10. a 16.5.2018, 14:00 - 18:00 hodin v SZUŠ


11.5.2018

"Cestou dvou bratří" - Výtvarná soutěž Velehrad


10.5.2018

10. a 16.5.2018 - PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY (14:00 - 18:00 hodin)


9.5.2018

Děti malují pro konto bariéry 2018
Osmičkové výročí -
VI. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání
- děti 7-10 let
Vannessa Praženicová – 1. místo
Beáta Černá - 2. místo
Kamila Terelya – 2. místo
Amélie Štobová – Čestné uznání

VII. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání
- děti 11-15 let
Vojtěch Skála – 2. místo
Lucie Císařová – 3. místo
Matěj Litera – 3. místo
Bára Uchalová – Čestné uznání


7.5.2018

Ředitelské volno


3.5.2018

Koncert a výtvarná dílna pro MŠ Řeporyje


21.4.2018

Mezinárodní festival Souhvězdí Prahy


19.4.2018

Koncert žáků - sál školy


9.4.2018

Koncert pro pečovatelský "Dům u Agáty"


8.4.2018

7.-8.4.2018 - 13. ročník Celostátní soutěže dětských pěveckých sborů - Zahrada písní 2018
SBOR KUŘÁTKA - získal ve II. kategorii - Zvláštní cenu poroty za hlasovou kulturu a ZLATÉ PÁSMO


8.4.2018

V. ročník soutěžní přehlídky Pražský akordeon ve Stodůlkách:
Akordeonový soubor - Zlaté pásmo
I. kategorie - Antonín Manda - 2. cena
III. kategorie - Kristýna Kratochvílová - 2. cena
IV. kategorie - Kryštof Březina - 2. cena
V. kategorie - Egor Nikulischev - 3. cena
VI. kategorie - Michaela Šimánková - 2. cena
VII. kategorie - Daniel Šimánek - 2. cena


7.4.2018

Soutěž Pražský akordeon


7.4.2018

7.-8.4.2018 - Celostátní soutěž dětských pěveckých sborů - Zahrada písní


6.4.2018

Mimořádné zkoušky sboru KUŘÁTKA:
9.3. a 6.4.2018
– 17:00 – 18:00 hodin.


30.3.2018

Výtvarná soutěž - Děti malují pro Konto bariéry - II. téma: „Osmičkové výročí“


29.3.2018

Velikonoční prázdniny: 29. – 30. 3. 2018


27.3.2018

2. ročník celostátní klavírní přehlídky Pianoforte per tutti - Vanessa Praženicová získala ZLATÉ PÁSMO ve III. kategorii. GRATULUJEME!


27.3.2018

DOREMIFA - 2. místo - Natálie Seböková - Hra na klavír


26.3.2018

26.3. - 6.4. - termín testu pro žáky s individuálním plněním HUDEBNÍ NAUKY (po dohodě s p. uč. Svobodovou)


26.3.2018

Hra na dechové nástroje – Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ, pořádané MŠMT:
IV. kategorie - 3. cena - Eliška Chvojková - zobcová flétna,
X. kategorie - Čestné uznání - Jonáš Chvojka - příčná flétna


23.3.2018

Třídní přehrávka M. Kejhové, sál školy - 17:30 hodin


20.3.2018

20. – 23.3.2018
– Hra na dechové nástroje – Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ, pořádané MŠMT


16.3.2018

Třídní přehrávka L. Bíňovcové - sál školy - 17:30 hodin


9.3.2018

Koncert žáků - sál školy, 18:00 hodin



28.2.2018

Odvoz postupujících prací na MDVS Lidice – téma: „Voda“


26.2.2018

Třídní koncert Mgr. Chudobové - sál školy - 17:45 hodin


21.2.2018

Školní kolo ve hře na dechové nástroje (Národní soutěž ZUŠ) - 10.00 hodin


5.2.2018

Jarní prázdniny: 5. – 11. 2. 2018


2.2.2018

Pololetní prázdniny


29.1.2018

Koncert kytarové třídy Mgr. Čápa – sál školy


28.1.2018

Hudební soutěž Allegro:
Ve hře na klavír získali naši žáci tato ocenění:
1. kategorie
Matěj Špaček - 1. cena - žák je ze třídy Mgr. Navrátilové
David Štětina - 1. cena - žák je ze třídy Mgr. Klotkové
2. kategorie
Vanessa Praženicová - 1. cena - žákyně je ze třídy Mgr. Navrátilové
Adéla Klímová - 3. cena - žákyně je ze třídy L. Petrášové
Lucie Klímová - 3. cena - žákyně je ze třídy L. Petrášové
3. kategorie
Mark Luzan - 1. cena - žák je ze třídy L. Petrášové
Marta Nikitina - 2. cena - žákyně je ze třídy L. Petrášové
4. kategorie
Vasilisa Tapilskaya - 1. cena - žákyně je ze třídy L. Petrášové


27.1.2018

27. – 28.1.2018 – Allegro – hudební soutěž pořádaná Hudební akademií Praha


23.1.2018

Koncert klavírní třídy L. Petrášové – sál školy


22.1.2018

Termín testu pro žáky s osvobozením z hudební nauky je 22. - 26.1.2018 (po dohodě s p. uč. Svobodovou).


22.1.2018

Koncert žáků – sál školy


18.1.2018

Koncert žáků – sál školy


31.12.2017


22.12.2017

ŘEDITELSKÉ VOLNO


21.12.2017

Vánoční koncert sborů - sál Hlaholu


21.12.2017

Z důvodu koncertu v Hlaholu ODPADÁ výuka HUDEBNÍ NAUKY pro 2. a 3. ročník!


20.12.2017

20. - 21. 12. 2017 - Vánoční výstava Výtvarného oboru, 14:00 - 18:00 prostory školy.


20.12.2017

Koncert žáků – sál školy


18.12.2017

Třídní koncert Mgr. Klotkové - sál školy


16.12.2017

Koncert Petra Kotvalda s Petrklíčem v kostele sv. Šimona a Judy


15.12.2017

Koncert žáků - sál školy


13.12.2017

18:00 hodin - Vánoční koncert v kostele v Řeporyjích - vystoupí sbory, žáci a učitelé SZUŠ.


12.12.2017

Koncert žáků – sál školy


12.12.2017

14:00 hodin - koncert pro pečovatelský "Dům u Agáty"


3.12.2017

Rozsvěcení Vánočního stromečku na náměstí v Řeporyjích - sbory, 17:00 hodin


27.11.2017

Výtvarná soutěž "Pestrý svět - Knihomolové a knihomolky", pořádaná pod záštitou Neviditelné výstavy a památníku Lidice: Naše žákyně LUCIE CÍSAŘOVÁ získala v obrovské konkurenci ČESTNÉ UZNÁNÍ za svůj objekt s názvem "Kniha je ze stromu, tak proč by nemohl být strom z knihy". Z celé ČR bylo v kategorii 14 - 18 let oceněno pouze 6 prací. MOC GRATULUJEME!


26.11.2017

Koncert při příležitosti vysvěcení kostela sv. Petra a Pavla v Řeporyjích


22.11.2017

Slavnostní koncert při příležitosti mezinárodní konference ECNAIS


21.11.2017

Koncert žáků, sál školy


17.11.2017

Státní svátek


26.10.2017

26. - 27.10.2017 - podzimní prázdniny a 25.10. - ŘEDITELSKÉ VOLNO


23.10.2017

Koncert žáků - sál školy


20.10.2017

Odpadá výuka Hudební nauky - v naší ZUŠ budou probíhat volby.



16.10.2017

Koncert kytarové třídy - sál školy. 18:00 hodin.


8.10.2017

Mezinárodní festival Bratislava CANTAT,
DPS Kuřátka - zlato; Akordeonový soubor - stříbro; Akordeonové duo - stříbro. MOC GRATULUJEME!



5.10.2017

Sbor Kuřátka právě dorazil na hotel v Bratislavě. Držte palce dnes 19:00 hodin.


18.9.2017

Děti malují pro konto bariéry: Adéla Křepelková - Čestné uznání


18.9.2017

Děti malují pro konto bariéry: 2. cena - Anna Vařeková


17.5.2017

PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY 2017:
17. a 25. 5. 2017, 14:00 - 18:00 hodin v SZUŠ; nově otevíráme studijní zaměření: KERAMIKA


25.4.2017

Koncert žáků - sál školy


24.4.2017

Koncert kytarové třídy - sál školy


22.4.2017

Mezinárodní hudební soutěž – Souhvězdí


11.4.2017

Koncert klavírní třídy Mgr. Klotkové, sál školy


9.4.2017

Celostátní sborová soutěž


8.4.2017

Hudební soutěž – Pražský akordeon


8.4.2017

8. – 9.4.2017
Celostátní soutěž dětských pěveckých sborů – „Zahrada písní“
DPS Kuřátka – zlato + vítěz kategorie


8.4.2017

Soutěž „Pražský akordeon“:
Kristýna Kratochvílová - zlato;
Kryštof Březina - zlato;
Daniel Šimánek - zlato;
Michaela Šimánková - stříbro;
Egor Nikulishchev - stříbro;
Akordeonové duo - zlato:
(Šimánek, Šimánková);
Akordeonový soubor - zlato


31.3.2017

Koncert akordeonové třídy


27.3.2017

Koncert žáků - sál školy


23.3.2017

Hudební soutěž Jarní Petrklíč


23.3.2017

Hudební soutěž Jarní Petrklíč:
Vanessa Praženicová - hra na klavír - 3. cena;
Michaela Šimánková - hra na akordeon - 3. cena


15.3.2017

Celoevropské kolo hudební soutěže ve hře na klavír (Brusel): Pham Thanh Van – 1. cena


13.3.2017

13. - 17.3. - jarní prázdniny


7.3.2017

Koncert žáků - sál školy


5.3.2017

5. - 9.3. - Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír


27.2.2017

Výtvarný obor - Soutěž "Děti malují pro konto bariéry" - Barbora Záchová vyhrála 1. cenu v VI. kategorii - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 7-10 let (téma: Zima). GRATULUJEME!


22.2.2017

Školní kolo Národní soutěže ZUŠ - hra na kytaru, hra na housle


20.2.2017

Koncert žáků - sál školy.


20.2.2017

Koncert žáků - sál školy


13.2.2017

Školní kolo národní soutěže ZUŠ


8.2.2017

Třídní koncert Mgr. Klotkové - sál školy


6.2.2017

Třídní koncert L. Petrášové - sál školy


1.2.2017

Výtvarný obor - Tereza Prokopová byla přijata z 1. místa na Střední uměleckoprůmyslovou školu v Praze (obor Výstavní a prostorový design).


1.2.2017

Výtvarný obor - Veronika Honzíková byla přijata na Střední školu reklamní a umělecké tvorby Michael


31.1.2017

30.-31.1.2017 - 14:00 - 18:00 hodin - výstava výtvarného oboru - prostory SZUŠ - odpadá výuka VO


30.1.2017

Třídní koncert Mgr. Chudobové – sál školy, 18:00 hod.


24.1.2017

Mezinárodní hudební festival „Mladí hudebníci“ pod patronací presidenta Spolkové republiky Německa. 24. 1. 2017, 1.místo ve hře na klavír – Pham Thanh Van + postup do celoevropského kola v Bruselu


22.1.2017

Hudební soutěž Allegro - naši žáci získali tato ocenění: Kategorie 8-9 let: Mark Luzan - 2. cena; Aneta Böer - 2. cena; Praženicová Vannessa - 2. cena. Kategorie 10-13 let: Marta Nikitina - 2. cena, Linda Phungová - 2. cena. GRATULUJEME!


21.1.2017

21. - 22.1.2017 - Hudební soutěž Allegro – sólisté.


28.1.0218

Hudební soutěž Allegro - 27. - 28.1.2018
Ve hře na klavír získali naši žáci tato ocenění:
1. kategorie
Matěj Špaček - 1. cena - žák je ze třídy Mgr. Navrátilové
David Štětina - 1. cena - žák je ze třídy Mgr. Klotkové
2. kategorie
Vanessa Praženicová - 1. cena - žákyně je ze třídy Mgr. Navrátilové
Adéla Klímová - 3. cena - žákyně je ze třídy L. Petrášové
Lucie Klímová - 3. cena - žákyně je ze třídy L. Petrášové
3. kategorie
Mark Luzan - 1. cena - žák je ze třídy L. Petrášové
Marta Nikitina - 2. cena - žákyně je ze třídy L. Petrášové
4. kategorie
Vasilisa Tapilskaya - 1. cena - žákyně je ze třídy L. Petrášové
GRATULUJEME!


30.11.-0001

Koncert klavírní třídy Mgr. Navrátilové - sál školy 18:15 hodin


30.11.-0001

Slavnostní koncert k výročí založení ČSR – sál školy + výstava výtvarných děl