top of page

11. - 14. 5. Plenér na faře v Ořechu

  • 19. 5.
  • Minut čtení: 1

Aktualizováno: 29. 5.

Část týdne jsme strávili se žáky Výtvarného oboru na plenéru u fary v Ořechu. Z našich prací zde bude výstava v rámci akce Koncert pod lípou 21.6. Za pozvání a krásné pracovní prostředí děkujeme panu faráři a paní Hegarové

Komentáře


bottom of page